تعرفه تبلیغات در گوگل

دایری لن، خدمات تبلیغات کلیکی گوگل را در قالب ۲ نوع سرویس ارائه می کند:

اکانت اختصاصی ادوردز: در این سرویس اکانت اصلی ادوردز در اختیار مشتری قرار داده می شود. ایجاد و مدیریت کمپین به عهده مشتری می باشد.
اکانت مدیریت شده ادوردز: در این سرویس، ۰ تا ۱۰۰ راه‌اندازی و مدیریت کمپین توسط متخصصین ما انجام می شود و مشتری دسترسی به اکانت دارد.

بررسی تاثیر تبلیغات در گوگل بر سئو سایت

تبلیغات گوگل باعث می شود که نام وب سایت ما در بین سایت های برتر زمینه کسب و کارتان بدرخشد. همین دیده شدن سایت تان در صدر نتایج جستجو، باعث می شود که نام و برند شما در ذهن جستجوگران باقی بماند و در آینده، آنها از نام تجاری شما در جستجوهایشان استفاده کنند یا آدرس وب سایت شما را به صورت مستقیم در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنند. چنین جستجوهایی می تواند سیگنال هایی مبنی بر معتبر بودن وب سایت تان را برای گوگل ارسال کند.

ریپورتاژ چیست؟

ریپورتاژ بر گرفته از Advertisement reporting ترکیبی از تبلیغات و مقاله است که امروزه به یکی از بهترین و موثرترین روش­ها برای تقویت کسب و کار های اینترنتی تبدیل شده است. ریپورتاژ یاگزارش آگهی در واقع اخبار تبلیغاتی است که در سایت­های مختلف منتشر می شود و دارای پیوندهای مرتبط و تصاویر جذاب است تا کاربر را به سرعت به صفحه هدایت کند.در حوزه سئو ریپورتاژ آگهی دسته سئو خارجی قرار دارد.

در دنیای تبلیغات و بازاریابی کسب و کار ها به دنبال راهی جدید برای جلب توجه مردم بوده اند و با گذشت زمان متوجه شده­اند که یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار تبلیغات غیر مستقیم است. تبلیغات غیر مستقیم به معنای تبلیغات و معرفی محصول یا خدمات در صورت عدم توجه مخاطب به تبلیغ است. این تبلیغات غیر مستقیم ریپورتاژ یا گزارش ­تبلیغاتی نامیده می شود. ما روزانه انواع گزارش‌ها تبلیغاتی را در روزنامه ها، تلویزیون و سایر رسانه ها مشاهده می­کنیم. یعنی متن آگهی شما در سایتی دیگر به عنوان مقاله­ای مستقل منتشر می­شود و به کلمات کلیدی مرتبط با سایت شما لینک داده می­شود.

تاثیر ریپورتاژ بر سئو

ریپورتاژ آگهی ­ها یکی از قوی ترین تکنیک های سئو و رتبه بندی در گوگل هستند. وقتی سایتی به طرق مختلف به سایت دیگری لینک می دهد مانند بنرها، تبلیغات به این معنی است که سایت بک لینک شده است. حال اگر این بک لینک در قالب یک داستان و تفسیر جالب ایجاد شود، ریپورتاژ(Repertage) نامیده می شود. این پیوندها مهمترین نوع بک لینک هستند که می توانند تاثیر بسزایی در رتبه بندی سایت داشته باشند. بک لینک­ها موجب افزایش رتبه سایت از نظر موتورهای جستجو همچون گوگل میشوند و به سئو وب سایت شما کمک میکنند.

محتوای آموزشی