بازاریابی در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی امروزه به بخش جدایی ناپذیری از زندگی ما تبدیل شده اند و ما روزانه ساعت ها از وقتمان را در آنها سپری میکنیم، اما این شبکه های اجتماعی میتوانند علاوه بر سرگرمی تاثیر چشمگیری در معرفی کسب و کار و برند ما نیز داشته باشد
تیم بازاریابی در شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ دایری لن، صفحات شما در شبکه های اجتماعی را به ویترینی زیبا برای شناخت شدن و افزایش مشتریان کسب و کار شما تبدیل میکنند.

 

نفوذ شبکه های اجتماعی

شاید بتوان یکی از بزرگترین دلایل نفوذ شبکه های اجتماعی در میان مردم را امکان دسترسی به این بستر ها و بهره‌گیری از خدمات آنها توسط تلفن های همراه هوشمند دانست. به همین دلیل و نفوذ بی نظیر این بستر ها در میان عموم میتوان این بستر دیجیتال را تاثیر گذارترین شبکه از لحاظ میزان نفوذ در نظر گرفت و به همین دلیل نمی توان در مسئله بازار یابی از کنار بازاریابی شبکه های اجتماعی به سادگی عبور کرد و آن را نادیده گرفت.
امروزه با گسترش دیجیتال و اینترنت ، توجه اکثر کمپانی های بزرگ کامپیوتری و اینترنتی به ارائه خدمات شبکه های اجتماعی، رسانه های گروهی ، پورتال های وب و… جلب شده است. برنامه نویسان وب و اپلیکیشن، این روزها بسیاری از هزینه و انرژی خود را صرف تاسیس و راه اندازی شبکه های اجتماعی کرده اند.

دایری لن برای شما چه کاری انجام میدهد؟

خدمات بازاریابی در شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ در دو زمینه تولید محتوا و افزایش مخاطب انجام میشود.

پروسه سوشیال مارکتینگ در دایری لن

بازاریابی اصولی در شبکه های مجازی دروازه ی ورود به دنیای بیکرانه تجارت است

 • تولید محتوای مناسب کسب و کار شما:
  محتوای مناسب و مربوط به کسب و کار و جذاب میتواند تاثیر چشمگیری در افزایش مخاطبان شما داشته باشد
 • تولید محتوای مناسب کسب و کار شما:
  محتوای مناسب و مربوط به کسب و کار و جذاب میتواند تاثیر چشمگیری در افزایش مخاطبان شما داشته باشد
 • افزایش بازدید و مخاطب صفحات کاملا ارگانیک:
  افزایش طبیعی مخاطبان صفحات شما به صورت کاملا و ارگانیک بر اثر تولید محتوای مناسب
 • افزایش نرخ CTR:
  افزاش نرخ تبدیل مخاطبان شما به مشتریان شما بر اثر تکنیک های سوشیال مارکتینگ

اگر برندی هستید که به افزایش مشتریان خود فکر میکنید و میخواهید خدمات خود را به جامعه هدف خود معرفی کنید، یا اگر شخصی هستید که میخواهید به چهره ای تاثیر گذار در شبکه های اجتماعی تبدیل شوید، همین حالا با مشاورین بازاریابی در شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ دایری لن تماس بگیرید.

021-66720986