بحث های فنی

پشتیبانی سایت وردپرسی

از انجایی که اکثر کسب و کارها انلاین شده صاحبان کسب و کار خواهان این هستند که به صورت انلاین فروش داشته باشند . قدم اول برای کسب و کار انلاین ، طراحی سایت است . در پشت صحنه سایت دنیایی نهفته است که باید به ان توجه کرد در صورتی که در ادامه از سایت پشتیبانی نشود فرایند کسب و کار نیز دچار مشکلات زیادی خواهد شد . عملکرد صحیح و ماندگاری بقای سایت شامل همین پشتیبانی می شود .

پشتیبانی و نگهداری سایت به صورت انلاین مرسوم ترین روش برای مدیریت ، رفع خطاها و اپدیت های مورد نیاز یک وب سایت می باشد که در پشتیبانی انلاین وردپرسی ، ارتباط با کارشناسان از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل و تماس تلفنی صورت می گیرد . هر وب سایتی با هر زمینه فعالیتی بدون پشتیبانی پیشرفت نخواهد داشت .

تیم پشتیبانی دایری لن تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت ، مطلوب ترین و سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود عرضه کند . بی شک در مجموعه دایری لن یکی از کامل ترین سایت ها در زمینه کسب و کار و کسب درامد از این طریق دانست ، که خدمات بیشمار طراحی سایت ، تولید محتوا ، سئو و بهینه سازی سایت و پشتیبانی سایت را ارائه میدهد و می تواند همراه و همگام شما عزیزان در این مسیر باشد . هدف مجموعه دایر لن رسیدن شما به بلندای ارزوهایتان است .

پشتیبانی وب سایت وردپرسی یک اصل مهم برای دارندگان سایت های رونق ببخشید .

چرا به خدمات پشتیبانی وردپرسی نیاز داریم ؟

همانطور که از اسم پشتیبانی سایت مشخص است می توان ان را به عنوان یک نیروی حمایتی برای وب سایت قرار داد . سرمایه و کسب کار شما در یک وب سایت و بیزینسی تنها با انجام عملیات های پشتیبانی سایت حفظ خواهد شد . موجودیت و پاربرجا ماندن ، امکان فعالیت مستمر و کارکرد در بالاترین سطح فنی و امنیت کسب و کار در خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی دایری لن برای شما مهیا میشود .

تیم پشتیبانی سایت وردپرسی دایری لن سایت شما را به روزرسانی کرده و بعد از نام ماژول های سایت تک تک به صورت تخصصی بررسی کرده است و مشکلات فنی ناشی از این به روز رسانی ها را برطرف خواهد نمود .

امنیت سایت وردپرسی

وردپرسی یک سیستم محتوای بسیار محبوب است که به دلیل بسیاری از هکرها و بدافزارها مخرب قرار میگیرد . امنیت وردپرسی هم یکی از مهم ترین کارهای مربوط به پشتیبانی سایت است که راههای نفوذی هکرها را مسدود کرده و تمامی اقدامات امنیتی جهت پیشگیری از نفوذ هکرها را انجام می دهد و دایری لن آنها را شناسایی و بلاک میکند .
شرایط پشتیبای وردپرسی دایر لن

  1. امکان ارائه پشتیبانی به قالب ها و یا افزونه های کد گذاری شده
  2. اقدامات لازم برای جلوگیری از هک و وب سایت ها
  3. سرویس VIP وردپرسی
  4. نصب و پیکر بندی قالب و افزونه و انتقال اطلاعات پشتیبان گیری
  5. تعویض قالب وب سایت وردپرسی

کاری که مجموعه دایری لن برای وب سایت شما انجام میدهد روی هاست شما یک قالب خام و خیلی سبک نصب میکنیم و بقیه صفحات را به صورت جداگانه میسازیم که البته زمان برد تخصصی است . این مزیت مهم برای وب سایت ها ایجاد میکند سبک بودن وب سایت شما میشود و تاثیر بسیار زیادی روی سئو و وب سایت شما خواهد داشت .
پشتیبانی ورد پرسی یعنی تمرکز رو محتوا و مدیریت و مدیریت محصولات شما
مجموعه دایری لن با داشتن تیمی با تجربه در زمینه توسعه کسب و کار انلاین به خصوص وب سایت هایی که با سیستم مدیریت محتوای وردپرسی راه‌اندازی شده اند از پشتیبانی ورد پرسی و نگهداری وب سایت ، افزایش امنیت وردپرسی و افزایش سرعت وردپرسی ارائه میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *