تبلیغات

تبلیغات آنلاین سایت، انواع تبلیغات آنلاین

تبلیغات پربازده سایت

در حال حاضر گوگل مشهورترین و بهترین موتور جستجو دنیاست. تولید محتوای با کیفیت از مهمترین معیار برای گرفتن بالاتر در صفحه نتایج جستجوهای گوگل است. محتوایی که تولید میکنید باید منحصر به فرد ، جدید و نسبتا طولانی و برای کاربران ارزشمند و مفید باشد و همچنین باید ساختاری مناسب داشته باشد. ظاهر شدن در اولین نتیجه جستجو عبارت کلیدی برای کسب و کارها اهمیت زیادی دارد. استفاده از سئو میتوان ترافیک طبیعی (ارگانیک) را افزایش داد.تبلیغات کلیکی و سئو هر دو بخشی از بازاریابی موتورهای جست و جو هستند.سئو فقط به کلمات کلیدی نمی پردازد بلکه به نوع محتوا و جامع بودن ان نیز در سئو اهمیت دارد. مهم ترین معیار و بهبود در سئو وب سایت کیفیت با محتوا است. URL باید کوتاه و خوانا باشند این موضوع میتواند به بهبود سئو وب سایت کمک کند.

هدف از تبلیغات در سایت‌های پربازدید چیست؟

برای درک اهمیت سایت‌های پربازدید تبلیغاتی، بهتر است به تبلیغات آفلاین نگاهی بکنیم. برای نمایش تبلیغ خود در سطح شهر سعی می‌کنید کدام‌ بیلبورد را اجاره کنید؟ بی‌شک، بیلبوردی را انتخاب می‌کنید که در شلوغ‌ترین نقطه‌ٔ شهر باشد.

یعنی تلاش می‌کنید تعداد افراد بیشتری بیلبورد شما را ببینند تا به هدف خود بیشتر نزدیک شوید. همین قصه در تبلیغات آنلاین هم صدق میکند و حتی برخی کسب‌وکارها قیمت کلیک بیشتری برای سایت‌های ایجاد میکند.

برخلاف تبلیغات بیلبوردی، نمایش خشک‌وخالی تبلیغات در سایت‌ها هزینه‌ای برای کسب‌وکارها ندارد که در نهایت، به ایجاد و افزایش آگاهی از برند تبدیل می‌شود. از طرفی، می‌توان از نمایش تبلیغ در این سایت‌ها انتظار داشت افراد بیشتری را به کلیک روی تبلیغ ترغیب کرد. این مسئله در نهایت باعث می‌شود نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری بیشتر شود.

وقتی ترافیک افزایش پیدا کرد، می‌توانید بازدیدکننده‌های سایت را دوباره با کمک تبلیغات ریتارگتینگ هدف بگیرید؛ چراکه آن‌ها یک بار علاقهٔ خود را با حضور در سایت شما نشان داده‌اند و می‌توانید با یک پیشنهاد اضافه مثل تخفیف، آن‌ها را جذب کنید.

شما عزیزان متوانید جهت مشاوره با ما در تماس باشید. 66720986-021

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *