سئو و بهینه سازی

سئو داخلی سایت و سئو خارجی

خدمات سئو و بهینه‌سازی مجموعه سئو دایری لن

خدمات سئو و بهینه‌سازی مجموعه سئو دایری لن با بهره‌گیری از کارامدترین تکنیک های خدمات سئو به شما کمک میکند تا وب ساییتتان را با کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کاری که دارید به صفحه اول گوگل سنجاق کند. خدمات سئو به خدمات بهینه‌سازی موتورهای جستجو بر اساس اگوریتم های موجود ، جهت افزایش ترافیک ارگانیک و کلمات کلیدی وب سایت ها در موتورهای جستجو اصلی مانند گوگل گفته میشود. صاحبان وب سایت اینترنتی برای دستیابی به مشتریان جدید باید از خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت استفاده کند. داشتن یک وب سایت با طراحی جذاب ، سرعت بارگذاری بالا ، تجربه کاربری و رابط کاربری از فاکتورهای مهم خدمات سئو سایت میباشند. خدمات و بهینه‌سازی سئو در جهت فروش و ارائه خدمات به مشتریان میباشد.

خدمات سئو خارجی دایری لن

انجام خدمات سئو خارجی به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که در خارج از سایت انجام میشود و باعث افزایش قدرت سایت شده. سئو خارجی و ساختن یک لینک ، همیشه دارای اهمیت ویژه ای بوده است.داشتن یک استراتژی مدون میتواند به پیشرفت سئو سایت ها کمک بسیار زیادی کند.

اهمیت سئو سایت و بهینه‌سازی موتور جستجو

اهمیت سئو سایت. یک سناریو پیچیده است که دارای تکنیک های فردی و تاکتیک های گروهی در ان وجود دارد.سئو یکی از بهترین روش هایی است که میتوان در ان کسب و کار را پرورش داد و یک ابزار بازاریابی دیجیتالی حیاتی است. بهینه‌سازی موتور جستجو یکی از نیازهای مهم در مورد سئو است که برای به کارگیری ابزارهای مختلف و امار دقیقی از تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی هستند و یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی انلاین است که باعث بهتر دیده شدن وب سایت شما میشود و اهمیت بسیار بالایی برای بازاریابان دارد برای اینکه بازاریابان معتقدند موثرترین استراتژی بازاریابی دیجیتال است.

شما عزیزان متوانید جهت مشاوره با ما در تماس باشید. 66720986-021

عوامل و فاکتورهای مؤثر در سئو داخلی

سئو داخلی در طول سال‌ها دچار تغییر و تحولات زیادی شده است، به همین دلیل مهم است که همیشه از آخرین و به روزترین شیوه‌های بهینه‌سازی استفاده کنیم. در ادامه این مقاله به چند عامل مؤثر در سئو داخلی اشاره خواهیم داشت.

محتوا عالی و یونیک (Content)

خوب است اگر ذهنمان را عادت دهیم که به محتوا به عنوان “پادشاه” فکر کند. اگر صفحه شما محتوای قابل قبولی نداشته باشد، هر تلاشی که برای بهینه‌سازی واژگان کلیدی، توضیحات و لینک‌های داخلی انجام دهید، بی‌اثر خواهد بود. اگر محتوای خوبی نداشته باشید، هیچ کس از وبسایت شما دیدن نمی‌کند، و اگر احیانا کسی وارد صفحه شما شود، زود آن را می‌بندد و خارج می‌شود که این مساله خود باعث بالا رفتن نرخ پرش یا بانس ریت (bounce rate) صفحه شما می‌شود. بالا بودن نرخ پرش باعث می‌شود که گوگل یا موتورهای دیگر جستجو رتبه وبسایت شما را پایین بیاورند.

واژگان کلیدی (Keywords)

همانطور که می‌دانیم، الگوریتم‌های گوگل مرتبا در حال تغییر و تحول هستند. به همین دلیل، واژگان کلیدی تا حدی اهمیت خود را از دست داده‌اند. با این حال، بهینه‌سازی واژگان کلیدی هنوز یکی از اصول مهم سئو محسوب می‌شود. البته باید به این نکته توجه داشت که برای بهینه‌سازی صفحات لازم است که از واژگان کلیدی طولانی (long-tail keywords) استفاده کنیم. به علت بالا بودن رقابت و شمار زیاد صفحات وب، واژگان کلیدی کوتاه در بهینه‌سازی صفحه مؤثر نخواهند بود.

تگ‌های HTML

تگ‌های اصلی HTML که در زمینه سئو بیشتر مورد توجه هستند، شامل این موارد می‌شوند:

 • تگ عنوان (Title tag)
 • توضیحات (Meta description tag)
 • تگ بهینه‌سازی تصاویر (Alt Text)
 • عنوان و زیرعنوان‌ها (Heading (H1-H6) tags)
 • تگ کانونی (Canonical tag)

باید توجه داشته باشید که این تگ‌ها، واژه یا عبارت کلیدی را در خود داشته باشند و طول آنها از تعداد کاراکترهای مجاز گوگل بیشتر نباشد. در مورد تگ کانونی نیز باید توجه داشته باشید که اگر صفحه شما کپی صفحه دیگری از همان وبسایت یا وبسایت دیگری است، باید این تگ را در کد صفحه وارد کنید تا گوگل صفحه شما را به خاطر کپی بودن، جریمه نکند.

پروتکل امنیتی SSL (HTTPS)

امروزه امنیت صفحه از اهمیت بالایی برخوردار است، و به کار انداختن تکنولوژی امنیت SSL نقش مهمی را در بهبود امنیت، قابل اعتماد بودن و دیده شدن سایت شما ایفا می‌کند. با فعال کردن SSL، از وارد شدن اشخاص ثالث بین سرور وب خودتان و سرور وب بازدیدکنندگان جلوگیری می‌کنید و به بازدیدکنندگان اطمینان می‌دهید که اطلاعات وارد شده در این سایت ایمن هستند. به همین دلیل، گوگل سایت‌هایی را می‌پسندد که از تکنولوژی SSL استفاده می‌کنند و این ویژگی را برای بالا رفتن رتبه صفحه ضروری می‌داند.

ساختار آدرس اینترنتی (URL)

علاوه بر مواردی که پیشتر ذکر شدند، ساختار منظم و سازمان یافته آدرس اینترنتی (URL) از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا به موتورهای جستجو این امکان را می‌دهد که به آسانی از صفحه‌ای به صفحه دیگر بروند و مطالب را فهرست (index) کنند. ساختار URL به بازدیدکنندگان سایت هم کمک می‌کند که صفحات را به آسانی پیدا کنند و از صفحه‌ای به صفحه دیگر بروند. آدرس‌های اینترنتی باید حاوی کلمات یا عبارت‌های کلیدی باشند و محتوای صفحه را منعکس کنند.

عوامل و فاکتورهای مؤثر در سئو خارجی

عوامل بسیار زیادی می‌توانند در موفقیت سئو خارجی دخیل باشند. در ادامه چند عامل مهم در این زمینه را بر خواهیم شمرد.

بک‌لینک‌های با کیفیت و دائمی

به طور حتم، تعداد و کیفیت بک لینک‌ها بزرگترین فاکتوری است که در موفقیت برنامه سئو خارجی شما موثر است. هرچه سایت‌های بیشتری به محتوای شما لینک بدهند، گوگل اعتبار دامنه (domain authority) بیشتری به سایت شما اعطا می‌کند و همین باعث می‌شود که رتبه بهتری داشته باشید. این مساله باعث شده است که بسیاری از افراد دست به تاکتیک‌های نادرست ساخت لینک بزنند و لینک‌های بی‌کیفیت و نامعتبری را برای سایتهای خود خریداری کنند. اما راه‌های ارگانیک زیادی در این زمینه وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید به نتایج دلخواهتان برسید:

 • بلاگ‌نویسی به عنوان بلاگر مهمان یا گست بلاگینگ (Guest blogging)
 • چاپ مقاله در نشریاتی که با صنعت یا حرفه شما مرتبط هستند
 • تماس گرفتن با کسانی که تمایل دارند محتوای شما را به اشتراک بگذارند
 • مهمان شدن در یک پادکست
 • مشارکت در گروهها (فیسبوک) و فرومها
 • برگزار کردن رویدادها (به شکل حضوری یا مجازی)
 • نوشتن اطلاعیه‌های مطبوعاتی (Press Releases)

اعتبار دامنه (Domain authority)

اعتبار دامنه عددی بین 1 تا 100 است که به وسیله موتورهای جستجو به دامنه شما داده می‌شود و قدرت وبسایت شما را مشخص می‌کند. اعتبار دامنه در واقع چیزی شبیه نمره است. سایتهایی که اعتبار دامنه بیشتری دارند، در نتایج جستجو مکان بهتری را از آن خود می‌کنند، در حالیکه سایتهای دیگر معمولا پایین‌تر قرار می‌گیرند.

فاکتورهای گوناگون در اندازه‌گیری و تعیین اعتبار دامنه مؤثر هستند از جمله قدمت نام دامنه (هر چقدر زمان بیشتری از ثبت نام دامنه بگذرد، تاثیر بهتری بر رتبه سایت خواهد داشت)، تعداد بک لینک‌ها و تعداد صفحات با پیغام خطای 404.

رسانه‌های اجتماعی

رتبه صفحات سایت شما به طور مستقیم به مطالبی که در رسانه‌های اجتماعی پست می‌کنید وابسته نیست، اما پست‌هایی که باعث می‌شوند افراد زیادی کلیک کنند و به سایت شما سر بزنند، به طور حتم ترافیک سایت را بالا می‌برند و باعث به اشتراک‌گذاری مطالب شما می‌شوند.

سئو محلی (Local SEO)

ثبت کردن کسب و کارتان در سایت هایی مانند “گوگل برای کسب و کار من” ، به بهبود سئو محلی کمک بسیاری می کند. اگر در منطقه جغرافیایی خاصی فعالیت می‌کنید، سئو محلی به شما کمک می‌کند تا در جستجوهایی که در آن منطقه انجام می‌شوند، بیشتر و بهتر دیده شوید، خواه محل کسب و کارتان یک فروشگاه فیزیکی باشد، یا اینکه فروشگاهی آنلاین داشته باشید. به عبارت دیگر، سئو محلی کمک می‌کند تا کسانی که در محدوده فعالیت شما کلیدواژه‌ای مرتبط با کسب و کار شما را جستجو می‌کنند، زودتر بتوانند شما را پیدا کنند. به عنوان مثال، اگر شما در تهران مشغول به ارائه خدمات IT هستید، هنگامی که کاربری در همین شهر، عبارت “سرویسهای IT” را جستجو کنند، نام شرکت شما نیز در لیست شرکتهای نزدیک به محل زندگی او بالا می‌آیند، اما اثری از شرکتهای فعال در شهرهای دیگر نخواهد بود.

شما عزیزان متوانید جهت مشاوره با ما در تماس باشید. 66720986-021

براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا 0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *